Chyžná v Hoteli Danubia Gate

Dunajská brána, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
5 - 6 EUR/hod.+ príplatky za soboty, nedele, sviatky, stravný príspevok Čistá mzda pri odpracovanom fonde 900-1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malý hotel, nenáročné podmienky, dostupný výťah.
- Upratovanie a príprava izieb pre hostí /hotel má 32 izieb/
- Priemer izieb na jednu chyžnú je 8-12 izieb, nerobí sa na kvantitu ale kvalitu.
- Udržuje čistotu vo verejných priestoroch
- Vedie príručný sklad bielizne, stará sa o posteľnú bielizeň, ostatný textil
- Nahlasuje technické závady zistené počas práce
- 8 hodinová pracovná doba

Ubytovanie pre zamestnancov neposkytujeme.

  • Strava na raňajky aj obed + stravný finančný príspevok
  • Bezplatné využitie hotelového fitness centra
  • Zamestnanecké zľavy na ubytovanie a stravu
  • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja
  • Príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Informácie o výberovom konaní

Predchádzajúca prax nutná

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Chyžná v hoteli

  • Pracovitosť a dôslednosť
  • Precíznosť a flexibilita
  • Samostatnosť a spolahlivosť

Hotel Danubia Gate Bratislava poskytuje moderné a komfortné ubytovanie v centre Bratislavy. Hotel ponúka v rámci svojich služieb reštauráciu, kde si môžu hostia vychutnať skvelé raňajky a chutné obedové menučka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Emil Fejtl
E-mail: poslať životopis
ID: 4835630  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.