Denný hotelový recepčný

Dunajská brána, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Danubia Gate, Dunajská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiac+ Príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok + stravné za každý odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Danubia Gate Hotel hľadá recepčného na denné osem hodinové zmeny. Ranné od 6-14 a poobedné od 14-22. Nočné iba výnimočne na záskok.
• check in a check out hostí, prijímanie a spracovanie rezervácii, účtovanie hosti
• administratíva spojená s chodom recepcie, fakturácia
- Používame hotelový systém Hores ktorý je jednoduchý.
- Sme stabilná firma so stálou klientelou.
- Práca na našej recepcii Vám dá komplexné skúsenosti z prevádzkovania hotelových služieb.

- viac zodpovednosti a väčšia príležitosť naučiť sa a pochopiť celkový chod hotela a všetkých oddelení
- možnosť kariérneho rastu pre ľudí ochotných priniesť nový obchod a nápady na zlepšenie.
- priateľská atmosféra, malý kolektív
- práca v medzinárodnom prostredí
- zamestnanecká strava zdarma + stravné za každý odpracovaný deň
- možnosť využívania fitnes centra zdarma

• pracuje sa podľa rozpisu služieb ktorý je plánovaný mesiac dopredu
• počas pandémie sme neprepustili žiadnych zamestnancov
• budete súčasťou firmy ktorá v blízkej budúcnosti plánuje rozšíriť svoje podnikanie v nových priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hores - Znalosť výhodou - nie nutnosť - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel Danubia Gate Bratislava poskytuje moderné a komfortné ubytovanie v centre Bratislavy. Hotel ponúka v rámci svojich služieb reštauráciu, kde si môžu hostia vychutnať skvelé raňajky a chutné obedové menučka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4492520  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac