Reagujte bez životopisu

Automechanik pre nákladné vozidlá,

DUNAGÉP SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Slovnaftská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možná okamžite, Podľa dohody
1 600 - 2 400 EUR/mesiacVýška mzdy sa dohodne na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta. Nadčasové príplatky, príplatky za prácu vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikovanie porúch nákladných vozidiel, autožeriavov a ich odstránenie
- Opravy, bežné údržby
- Kontrola technického stavu vozidiel
- Práce pri ostatných odborných činnostiach údržby

- Konkurencieschopné finančné ohodnotenie,
- 13 a 14. plat
- Možnosť platového navýšenia
- Príspevok na náklady dochádzky do práce
- V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zdarma
- Zázemie stabilnej, úspešnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť zvyšovania odbornej kvalifikácie a osobného rozvoja
- Týždeň dovolenky naviac
- Mimoriadne odmeny v závislosti od výkonu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Mechanik strojov a zariadení, Autoelektrikár a podobné

Vodičský preukaz

B

- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, precíznosť
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov
- Samostatnosť, flexibilita
- Záujem o dlhodobú prácu
-Vodičský preukaz skupiny C výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť vykonáva zdvíhacie, žeriavnické a transportné práce pri stavebných, montážnych, opravárenských a údržbárskych prácach pre externých odberatelov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3911544  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac