Technicko-adminitratívny pracovník

DUNAGÉP SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo - areál SLOVNAFT a.s., P.O.BOX 49, Bratislava
Termín nástupu
okamžite, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, evidovanie a kontrola vykonania pravidelnej predpísanej a preventívnej údržby v spolupráci s vedúcim technikom.
Zaistenie predpísaných prehliadok a kontrol žeriavov a vozidiel v spolupráci s vedúcim technikom
Zaznamenávanie údajov o poruchách zariadení a ich odstránení
Zabezpečenie náhradných dielov, prostriedkov pre pravidelnú údržbu (mazivá, filtre,...) ich evidencia.
Starostlivosť a dokumentáciu zariadení
Zaisťovanie servisu strojov externými dodávateľmi
Spracovanie denného hlásenia žeriavnikov, a dielenských pracovníkov.
Objednávanie náhradných dielov
Starostlivosť o dokumentáciu ISO, HSE, SCC/VCA – systémov riadenia kvality, bezpečnosti práce. Ich aktualizácia a harmonizácia s dokumentmi u materskej spoločnosti.

- Práca na hlavný pracovný pomer. Po prvom roku trvalý pracovný pomer.
- Stabilné zamestnanie
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Služobný telefón
- Prémiová zložka v závislosti od výkonu zamestnanca a spoločnosti
- Možnosť ďalšieho odborného rastu
- Prácu v medzinárodnom kolektíve
- Koncoročná odmena - 13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojár, elektrotechnik, doprava

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na podobnej pozícii výhodou.
- Samostatnosť, rozhodnosť, dôslednosť, zodpovednosť za vykonanú prácu, pracovitosť
- SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania,
- Vodičský preukaz skupina B výhodou
- MS Office (Word, Excel, Outlook) základy

Spoločnosť vykonáva zdvíhacie, žeriavnické a transportné práce pri stavebných, montážnych, opravárenských a údržbárskych prácach pre externých odberatelov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3237162  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1300