Reagujte bez životopisu

Žeriavnik na autožeriav - Tatra815 AD20

DUNAGÉP SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite, dohodou
6,8 EUR/hod.Detaily ppri osobnom rozhovore. Vianočný 13. plat, odmeny v závislosti od výkonu. Pre živnostníka vyššia odmena na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha prideleného pracovného stroja - autožeriava
Starostlivosť o tech. stav stroja, pravidelná denná, mesačná údržba
Samostatný výkon pridelenej práce pre externých odberatelov

Konkurencieschopné finančné ohodnotenie,
Možnosť vianočného platu
Možnosť platového navýšenia
Možnosť príspevku na náklady dochádzky do práce
V prípade potreby zabezpezpečíme ubytovanie zdarma
Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
Zaujímavá, dynamická práca
Možnosť zvyšovania odbornej kvalifikácie a osobného rozvoja
Týždeň dovolenky naviac

V prípade záujemcu, ktorý nemá žeriavnický preukaz, alebo záujemcu bez praxe, zabezpečíme potrebné školenie na náklady zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Žeriavnický preukaz skupiny: Aa - Mobilné žeriavy výložníkového typu - zabezpečíme potrebné školenie na náklady zamestnávateľa.
- Preukaz viazača bremien- zabezpečíme potrebné školenie na náklady zamestnávateľa.
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, precíznosť
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov
- Samostatnosť, flexibilita
- Záujem o dlhodobú prácu

Spoločnosť vykonáva zdvíhacie, žeriavnické a transportné práce pri stavebných, montážnych, opravárenských a údržbárskych prácach pre externých odberatelov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1229970  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.