Logo Duna Electronics, s.r.o.

Administratívny pracovník / Administratívna pracovníčka

Duna Electronics, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie došlej a vyšlej pošty,
- evidencia a spravovanie zmluvnej dokumentácie,
- vybavenie prijatých elektronických správ (odpovedanie, preposlanie, vytlačenie),
- komunikácia s bankami ohľadne prijatých a odoslaných platieb,
- zadávanie bankových prevodov (manažment úhrad došlých faktúr),
- vybavovanie zmluvných záležitostí s bankami,
- komunikácia s poisťovňami, manažment poistných zmlúv,
- vybavovanie záležitostí súvisiacich s nehnuteľnosťami, telekomunikačnými službami a pod.,
- spravovanie elektronickej schránky na ústrednom portáli verejnej správy,
- vyplnenie a podanie hlásení o obaloch a iných hlásení, komunikácia s príslušnými úradmi,
- organizovanie školení cez externú spoločnosť v súvislosti s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci pre
zamestnancov,
- príprava, evidencia a spravovanie pracovných a obdobných zmlúv,
- evidencia dochádzky zamestnancov, evidencia dovolenky vo vnútropodnikovom informačnom systéme,
- zodpovednosť za objednanie a rozdanie stravných lístkov pre zamestnancov a komunikácia so mzdovým
účtovníkom,
- príprava podkladov pre účtovníctvo (vytlačenie a založenie dokladov podľa pokynov účtovníka),
- obstaranie kancelárskych a iných potrieb,
- zabezpečenie ostatných činností súvisiacich s chodom kancelárie,
- úzka spolupráca s účtovníkom a mzdovým účtovníkom.

- stravné lístky,
- notebook,
- firemný mobil,
- príjemné pracovné prostredie,
- mladý a dynamický kolektív.

Váš motivačný list a životopis v slovenskom alebo v maďarskom jazyku posím zasielajte na adresu:
[email protected] Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.5.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a financie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia vyžaduje samostatnosť, flexibilitu, vysoké pracovné nasadenie, skúsenosti s administratívou.
Uchádzač musí mať príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie. Podmienkou je ovládanie PC a základy
ekonomiky a účtovníctva. Znalosť anglického jazyka nie je podmienkou, ale je vítaná. Znalosti v oblasti účtovníctva a personalistiky výhodou.

Duna Electronics, s.r.o. is one of the leading European wholesaler/distributor of brand new, original, sim free, never locked, European specific mobile phones, tablets, accessories, audios, wearables, smart tools, LCD service packs, action cameras, drones, data storages, consumer electronics and IT devices.

Our products are presently being sold to various distributors, wholesalers, retailers, institutions, public procurements, service providers, projects, mobile operators, rental and end user companies in European Union.With the Slovakian company we are on the market since 2008 in addition we have subsidiary in Italy and in Hungary.

Why Duna Electronics
From our warehouse in the centre of Europe we can provide even next day worldwide deliveries. We have a close relationship with most of the major manufacturers and distributors and therefore we are in the position to provide wide range of products on competitive prices to our customers. Over the years our company became well known through its exceptional service, reliability and continuous up-to-date availability of products.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dunajské nábrežie 4726
94501 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Parádi
Tel.: +421917828573
E-mail: poslať životopis
ID: 4069321  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac