Skladník

Duna Electronics, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské nábrežie 4726, 945 01 Komárno
Termín nástupu
25.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hrubá mzda 627 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a výdaj tovaru,
- inšpekcia tovaru,
- zodpovednosť za naskladnenie a vyskladnenie tovaru,
- práca na VZV,
- skladová administrácia vrátane práce v systéme SAP.

- stravné lístky,
- príjemné pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Prax nie je podmienkou, ale je vítaná.
Prax v systéme SAP nie je podmienkou, ale je vítaná.
Významnú časť práce tvorí aj administrácia.

Váš motivačný list a životopis v slovenskom a v maďarskom jazyku zasielajte na adresu: job@dunaelectronics.com.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu,
- precíznosť, flexibilita,
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.

Duna Electronics, s.r.o. is one of the leading European wholesalers of brand new, original, sim free, never locked, European specific mobile phones, tablets, game consoles, cameras and retail packed accessories.
Our products are presently being sold to various distributors, wholesalers, retailers, institutions, public procurements, service providers, projects, mobile operators, rental and end user companies all over the globe.
Over the years our company became well known through its exceptional service, reliability and continuous up-to-date availability of products.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dunajské nábrežie 4726
94501 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Parádi
Tel.: +421917828573
E-mail: poslať životopis
ID: 3221168   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hrubá mzda 627 eur