920 - 1 050 EUR

Hľadáme predajcov pre pekárensku sieť ANKER

Ďumbierska, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priama starostlivosť o zákazníka - predaj za pultom
• Dokladanie sortimentu s dôrazom na prezentáciu, dostupnosť tovaru a
celkový estetický dojem
• Príprava kávy a teplých nápojov
• Obsluha automatických pecí
• Príprava čerstvých snackov, bagiet a šalátov
• Príjem a objednávanie tovaru
• Priebežné udržiavanie čistoty na prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

920€

• Zamestnanecké zľavy
• Pracovné oblečenie
• Príležitosť profesijneho rastu
• Školenia

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme nových kolegov do nasledujúcich prevádzok:
OC Aupark,Einsteinova ul.,Ba- 12hod. zmeny,práca aj cez víkend
OC Centrál,Metodova ul.,Ba-12-hod.zmeny,práca aj cez víkend
Polus Towers,Vajnorská ul.,Ba-ranná 4-hod.zmena,práca podelok až piatok

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia-vítané

Počet rokov praxe

Vítaná prax v pultovom predaji;

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikatívna osobnosť
- flexibilita a samostatnosť
- ochota pracovať cez víkendy v 12-hodinových zmenách
- nemecky jazyk výhodou
- snaha o osobný rozvoj

Naša spoločnosť úspešne zastrešuje na Slovensku gastronomické prevádzky firmy ANKER, ktorá je najväčšou pekárenskou sieťou v Rakúsku. Špecializujeme sa taktiež na výrobu, predaj a rozvoz cateringových produktov. Sme stabilná, rozrastajúca sa firma, ktorá kladie dôraz na profesionalitu, kvalitu a dôveru. V roku 2018 k nim pribudla reštaurácia HUMMUSBAR, ktorá je pobočkou presláveného budapeštianskeho HUMMUSBARU a prináša zákazníkom kuchyňu Blízkeho východu v autentickom podaní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tupého 29
83101 Bratislava

Kontakt

ID: 1337821   Dátum zverejnenia: 21.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   920€