Reagujte bez životopisu

Vodič MKD- Slovensko - Španielsko/Portugalsko DUKOTRANS

DUKOTRANS s. r. o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 700 EUR/mesiacZákladná mzda 866eur+odmeny +príplatky za nočné,sviatky a víkendy + cestovné náhrady+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. DUKOTRANS s.r.o. príjme do zamestnania vodičov MKD. Sídlo spoločnosti je na Myjave.(tu sa vždy začína aj končí jazda)
Príjmame aj dvojosádky!
Robíme pravidelné prepravy medzi krajinami SK do ES/PT a späť.
Máme tiež kolečkovú robotu do FR, jedno kolo trvá 4,5 dňa.
Jedna cesta trvá v priemere 8-12 dní.
Vodič má pridelené svoje vozidlo značky Mercedes-Benz Actros (MEGA)
Máme iba nové vozidlá!
Vybavenie vozidla - chladnička,mraznička,nezávislá klimatizácia,vysielačka atd´.
Vodičovi prispievame na koberčeky,záclonky a iné vybavenie do kabíny.
Preplácame tiež každý mesiac cestovné pre vodiča z domu k nám do práce a späť(platí pre celé slovensko)
Plat: 2000-2900EUR v čistom - vodič ma garantované minimum ktoré zarobí.
Príjmame iba vodičov zo Slovenskej Republiky.
Bližsie info na osobnom pohovore.

Odvody platíme z hrubej mzdy 1300-1500EUR
Priemerný nájazd km - 13-15.000KM v jednoosádke
Systém práce a oddychu:
Po jednom kolečku ma vodič nárok 2-3dni doma no všetko je na dohode.
2 kolečká - 4-5 dni doma.
3 kolečká - 7-8 dní doma.

Môj kontakt: +421 915 338 098

- Preplácame každý mesiac jednu cestu z domu do sídla firmy a späť.
- vianočné prémie
- osobný prístup ku každému zamestnancovi
- pevný výplatný termín
- rodinná spoločnosť kde vodič nie je iba číslo...
- nutný osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Rodinná dopravná spoločnosť, sme na trhu už 30rokov najskôr ako živnostnik Miroslav Duga - DUKOTRANS a od roku 2013 sme sa transformovali na DUKOTRANS s.r.o.
Špecializujeme sa na prepravy medzi krajinami SK,CZ do ES/PT a späť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2842094  Dátum zverejnenia: 10.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac