2 400 - 2 500 EUR

Vodič MKD- Slovensko - Španielsko

DUKOTRANS s. r. o.

Miesto práce
Javorinská, Myjava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DUKOTRANS s.r.o. príjme do zamestnania vodičov MKD. Sídlo spoločnosti je na Myjave.(tu sa vždy začína aj končí práca)
Robíme prepravy medzi krajinami SK,CZ a AT do ES a späť.
Jedna cesta trvá v priemere 8-10 dní.
Vodič má pridelené svoje vozidlo značky Mercedes-Benz Actros.
Vybavenie vozidla - chladnička,mraznička,nezávislá klimatizácia,vysielačka,stredná vyššia kabína atd´.
Vodičovi prispievame na koberčeky,záclonky a iné vybavenie do kabíny.
Preplácame tiež každý mesiac celé cestovné pre vodiča z domu k nám do práce a späť(platí pre celé slovensko)
Plat:
Prepočítavame 2 systémy a vždy vodičovi vyplatíme čo mu víde lepšie.
1. 0,13eur/km + 45eur/24h státia, 45h pauza je vyplácaná v sume 90eur.
2. 70eur/deň
Odvody platíme z hrubej mzdy 800eur.
Priemerný nájazd km - 13.500km, jazdíme severné Španielsko ( od Irunu max 200km), Pamplona,Vitoria,Bilbao,Logrono.
Systém práce a oddychu:
Po jednom kolečku ma vodič nárok 2-3dni doma.
2 kolečká - 4 dni doma.
3 kolečká - 6-7 dní doma.
Moj kontakt: +421 915 338 098

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

- Preplácame každý mesiac cestu z domu k nám na Myjavu a naspäť.
- vianočné prémie
- osobný prístup ku každému zamestnancovi
- pevný výplatný termín
- rodinná spoločnosť kde vodič nie je iba číslo...
- nutný osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Rodinná dopravná spoločnosť, sme na trhu uz 27rokov najskor ako zivnostnik Miroslav Duga - DUKOTRANS a od roku 2013 sme sa transformovali na DUKOTRANS s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DUKOTRANS, s.r.o.
Javorínska 1196/10
90701 Myjava

Kontakt

ID: 2842094   Dátum zverejnenia: 25.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800