Retail support specialist

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora oddelenia zodpovedného za celkový chod siete maloobchodných jednotiek,
• podpora oddelenia zodpovedného za vedenie tímu s približne 40 ľuďmi,
• podpora oddelenia zodpovedného za organizovanie práce, úloh a pracovných zmien,
• podpora oddelenia zodpovedného za zabezpečovanie a kontrola dodržiavania BOZP, PO a hygienických predpisov pri manipulácii s tovarom,
• podpora oddelenia zodpovedného plánovanie druhov a množstva zásob pre maloobchodné jednotky podľa predpokladaného predaja,
• podpora oddelenia zodpovedného koordinovanie zamestnancov na pridelenom úseku,
• kontrolovanie tovaru pred jeho vystavením na predajnej ploche a kvalitu vystaveného tovaru,
• dohliadať nad inventarizáciou tovaru a financií v maloobchodnej jednotke,
• zabezpečovanie poskytovania doplnkových služieb spojených s predajom a s odberom tovaru,
• poskytovanie odborných konzultácií a informácií v rámci podpory pre zákazníkov,
• zodpovednosť za vzhľad predajnej plochy a spokojnosť zákazníka,
• zodpovednosť za prijímanie nových zamestnancov a riešenie personálnych otázok,
• pomoc svojmu tímu na všetkých úrovniach a pri všetkých príležitostiach

• možnosť kariérneho rastu,
• práca pre silnú, stabilnú spoločnosť,
• príležitosť naplniť svoj vlastný potenciál a nápady,
• motivujúci systém finančného ohodnotenia,
• školenia a tréningy,
• odmeny.

Hľadáme človeka so zanietením a idealizmom, ktorý sa bude spolupodieľať na plynulom chode siete maloobchodných jednotiek, ich obchodnej, marketingovej stratégii, personálnom riadení tímu zamestnancov, prípadne spolupracovníkov. Od nového kolegu očakávame najmä:

• nadšenie pre nové výzvy,
• pozitívny prístup k práci,
• inovatívnosť pri riešení pracovných povinností,
• horlivosť pri riešení pridelených úloh a vzniknutých otázok,
• emocionálnu a komunikačné zrelosť,
• schopnosť pracovať v tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ alebo VŠ v oblasti marketingu, obchodu alebo manažmentu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme
• dobrú náladu,
• večný optimizmus,
• časovú flexibilitu,
• prax v oblasti obchodu a služieb,
• znalosť potravinárskeho priemyslu najmä na lokálnej úrovni výhodou,
• SŠ alebo VŠ v oblasti marketingu, obchodu a manažmentu,
• anglický jazyk na pokročilej úrovni,
• schopnosť zvládať stresové a záťažové situácie,
• proaktívny prístup,
• profesionálne vystupovanie pri komunikácii,
• schopnosť pracovať aj fyzicky

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4097299  Dátum zverejnenia: 16.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac