Predavač / Predavačka- skrátený úväzok

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
4,52 EUR/hod.Príplatky (SO, NE). Mzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru, starostlivosť o chod predajne, čistota predajne, objednávanie tovaru, denné uzávierky.

Práca v zabehnutom kolektíve v stabilnej firme.
Možnosť kariérneho rastu a úmerného zvyšovania mzdy.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Schopnosť pracovať v kolektíve aj s ľuďmi, ochota pracovať na zmeny, kreativita vítaná, platný zdravotný preukaz, komunikatívnosť,pozitívny vzťah k práci s ľuďmi

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3954340  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,52 EUR/hod.