Pracovník podpory predaja

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Podjazdová, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacCelková mzda minimálne 700 EUR + variabilná zložka. Mzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhodnocovanie predaja, spracovanie podkladov a finančných analýz;
• Príprava a spracovanie interných noriem, smerníc;
• Príprava pokladov k mesačným a štvrťročným inventúram, vyhodnocovanie výsledkov
inventúr;
• Príprava cenníkov, príprava podkladov k cenotvorbe, spolupráca na cenotvorbe;
• Spolupracovanie pri spracovaní mesačných a týždenných harmonogramov dochádzok pre jednotlivé pekárstva;
• Priebežná kontrola dochádzky zamestnancov, spracovanie podkladov pre mzdy;
• Príprava podkladov k prideľovaniu OOPP zamestnancom;
• Zabezpečovanie podpory pekárstiev – objednávanie a distribúcia obalového materiálu
a čistiacich prostriedkov , doplnkového sortimentu a surovín;
• Príprava podkladov pre distribúciu sortimentu pre pekárstva;
• Kontrola objednávok pekárstiev, zodpovednosť za dodržiavanie termínov pri
objednávkach;
• Príprava formulárov a tlačív;
• Návrhy na podporu predaja;
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami zamestnávateľa;
• Ad hoc úlohy podľa zadania.

• Práca pre silnú, stabilnú spoločnosť;
• Práca v príjemnom prostredí;
• Príležitosť naplniť svoj vlastný potenciál a nápady;
• Motivujúci systém finančného ohodnotenia;
• Školenia a tréningy;
• Odmeny.

Hľadáme mladého ambiciózneho človeka pre novovzniknutú pozíciu, ktorého zodpovednosťou bude najmä zabezpečovanie administratívnej podpory pre divíziu predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ alebo VŠ v oblasti ekonomiky, marketingu, obchodu alebo manažmentu

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 ročná v administratíve v oblasti obchodu
a služieb;
• SŠ alebo VŠ v oblasti ekonomiky, marketingu,
obchodu alebo manažmentu;
• Energický, otvorený a priamy typ človeka;
• Tímovo orientovaný, komunikatívny priateľský a
zodpovedný človek, ktorý ma chuť robiť skvelý
obchod;
• Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti;
• Zmysel pre poriadok;
• Silné logické a analytické schopnosti;
• Zodpovedný, na cieľ orientovaný prístup;
• Schopnosť zvládať stresové a záťažové situácie;
• Aktívny a inovatívny prístup k práci;
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov;
• Profesionálne vystupovanie pri komunikácii;

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3865255  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac