Výkonný asistent - office manager

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Podjazdová, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacCelková mzda minimálne 800 EUR + variabilná zložka. Mzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce: prijímanie telefonických hovorov; e-mailová komunikácia; preberanie objednávok; spracovanie dodacích listov; harmonogramov, dochádzky, práca s interným informačným systémom spoločnosti; obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka); komunikácia s dodávateľmi; odberateľmi a externými partnermi; ostatnými zamestnancami spoločnosti, správa spojená s plynulým chodom kancelárie; udržiavanie konferenčnej miestnosti, prijímanie a usádzanie návštev, práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie; spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
-Ad hoc úlohy podľa zadania

• Práca pre silnú, stabilnú spoločnosť;
• Príležitosť naplniť svoj vlastný potenciál a nápady;
• Motivujúci systém finančného ohodnotenia;
• Školenia a tréningy;
• Odmeny.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a samostatnosť, logické myslenie, angažovanosť, príjemné vystupovanie, výborné komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3720373  Dátum zverejnenia: 1.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac