Expedient

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
480 - 830 EUR/mesiac (37,5 h. týždenný pracovný čas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava výrobkov podľa rozvozného plánu, realizácia výstupnej kontroly kvality výrobkov. Práca na 3 zmeny.

Práca v zabehnutom kolektíve v stabilnej firme.
Možnosť kariérneho rastu a úmerného zvyšovania mzdy.
Flexibilné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Schopnosť pracovať v kolektíve, na zmeny, kreativita vítaná, platný zdravotný preukaz.

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3505755  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 - 830 EUR/mesiac (37,5 h. týždenný pracovný čas)