Predavač/Predavačka

DUKE s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,85 - 3,80 EUR/hod (38,75 h. týždenný pracovný čas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru, starostlivosť o chod predajne, čistota predajne, objednávanie tovaru.

Práca v zabehnutom kolektíve v stabilnej firme.
Možnosť kariérneho rastu a úmerného zvyšovania mzdy.
Flexibilné odmeny.

Hľadáme pracovníkov pre prácu v našich prevádzkach v Prievidzi a blízkom okolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Schopnosť pracovať v kolektíve, na zmeny, kreativita vítaná, platný zdravotný preukaz.

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov prostredníctvom vlastnej siete špecializovaných predajní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3423587  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,85 - 3,80 EUR/hod (38,75 h. týždenný pracovný čas)