Stavebný robotník, majster stavebnej výroby, Slovensko + okolie Viedne - Rakúsko

DÚHA, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou – September 2022
1 100 EUR/mesiacod 1.100 Eur v závislosti od schopností a skúseností kandidáta (mzda rozdelená na fix a variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

murovanie, omietky
• práca so systémovým debnením, tesár
• sadrokartóny
• montáž fasádnych zatepľovacích systémov
• obklady a dlažby
• montážne práce

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti
• stabilná práca
• motivujúce finančné ohodnotenie
• odmeny pri pracovných a životných jubileách
• odmena za odporučenie kolegu
• odmena za získanie zákazky
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
• narodeninové a vianočné darčeky
• a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• min. 5 rokov praxe
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• skúsenosti s pozemnými stavbami
• ochota učiť sa, napredovať
• znalosti stavebných a technických procesov
• samostatnosť, dôslednosť, rozhodnosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť DÚHA pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994, pričom ide o jednu z najstarších stavebných spoločností pôsobiacich na území Slovenskej republiky, ktoré vznikli po roku 1989.
Počas uplynulých rokov rozširovala svoje pôsobenie na rôzne stavené činnosti. Dnes pôsobí prevažne v oblasti pozemného staviteľstva, ďalej geodetických a geologických prác a rozvíja svoju činnosť o development a oblasť investičných projektov.
V súčasnosti spoločnosť DÚHA, a.s. v rámci svojich pracovísk v Bratislave, Žiline a v Prešove spolupracuje so silnými partnermi, slovenskými aj zahraničnými spoločnosťami so zameraním sa na výstavbu pozemných stavieb, na razení tunelov či na projektoch infraštrukturálneho typu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4378356  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac