Odborná asistentka/asistentka - Office Manager

DUDÁŠ & partners, s.r.o.

Miesto práce
Kováčska 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacmožnosť zvýšenia platu podľa zapracovanosti a možnosť odmeny podľa výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s klientami kancelárie, dvíhanie telefónov, uvádzanie návštev
• Príprava korešpondencie (pošta, kuriér, emaily), odosielanie
• Evidencia, scanovanie odoslanej a prijatej korešpondencie, jej rozdelenie
• Spracovanie podkladov pre fakturáciu
• Objednávanie a vedenie evidencie kancelárskeho materiálu
• Administratívne práce
• Príprava jednoduchých písomností
• Komunikácia s klientmi kancelárie, úradmi, účtovníkom,
• Udržiavanie poriadku v kancelárii, zabezpečovanie nákupov
• iné práce podľa pokynov nadriadeného, ktoré taktiež vyplývajú z dennej
operatívy
• Komunikácia so spolupracujúcimi firmami v rámci portfólia spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Gmail - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúseností na podobných pozíciách (sekretárka, odborný asistent, office manager)
- organizačné schopnosti, schopnosť riešiť viac požiadaviek naraz
- príjemné, reprezentatívne a slušné vystupovanie
- pracovitosť, orientácia na výsledky, pro-klientský prístup
- vysoká miera zodpovednosti, samostatnosti a spoľahlivosti
- dochvíľnosť, precíznosť, lojálnosť

advokátska kancelária DUDÁŠ & partners, s.r.o. poskytuje právne služby a právne poradenstvo v oblasti slovenského právneho poriadku. Cieľom spoločnosti je poskytovať klientom komplexné, kvalitné právne služby a právne poradenstvo na najvyššej úrovni, so zachovaním profesionality, diskrétnosti a vysokej odbornej úrovne.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4784311  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac