Staničná sestra / zdravotná sestra

Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.

Miesto práce
Plachého 3640/1d, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac+ odmeny + vernostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, organizovanie, riadenie a kontrola plnenia strategických a operatívnych cieľov na úseku ošetrovateľstva
- zabezpečovanie a výkon činností ako príjem klienta, jeho prepustenie,
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie
- kontrola záznamov v ošetrovateľskej dokumentácii
- monitorovanie úrovne spokojnosti klientov s poskytovanou ošetrovateľskou a zdravotnou starostlivosťou a prijímanie nápravných opatrení
- kontrolovanie práce opatrovateľov
- organizovanie a zabezpečovanie plnenia intervencií liečebného plánu určeného lekárom a vrchnou sestrou
- odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
- meranie telesných funkcií (teplota, krvný tlak, pulz, saturácia)
- dokumentácia a s ňou spojená administratíva
- telefonická a e-mailová komunikácia s príbuznými
- po dohode s vrchnou sestrou oboznamovanie rodinných príbuzných o zmene zdravotného stavu klienta,
- spolupráca s lekárom pri diagnostických a terapeutických výkonoch, príprava na vyšetrenie alebo ošetrenie
- plánovanie všetkých výjazdov na vyšetrenie klientov, zaznamenávanie ich do outlookového kalendára
- komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacienta
- podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky zariadenia

- bezplatný odvoz na/z pracoviska od Lidl v Dúbravke
- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- nadštandardné zázemie zamestnancov
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- stravovanie a kaviareň za zvýhodnené zamestnanecké ceny
- fyzioterapia, rehabilitácie za zvýhodnené zamestnanecké ceny
- preplácanie časti cestovných nákladov
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, za nočnú prácu
- vernostný bonus ku mzde

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vhodným uchádzačom odpovieme e-mailom alebo ich budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo, Komunitné ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Cygnus - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- príjemné vystupovanie a proklientský prístup
- pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
- počítačové znalosti – medicínsky software, word, excel, outlook, internet
- jazykové znalosti sú výhodou, nie podmienkou

Dúbravská oáza pokoja a oddychu je nezisková organizácia zameraná na vytvorenie domova pre seniorov a poskytovanie sociálnych služieb a zdravotných služieb.
Zariadenie sociálnych služieb v Bratislave-Dúbravke, otvorené v máji 2019, sa nachádza v krásnom lesnom prostredí pod Devínskou Kobylou a patrí k jednému z najväčších a najkomplexnejších zariadení na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Rozsiahly areál umožňuje pokojné trávenie jesene života aktívnym seniorom, tak aj seniorom odkázaným na pomoc opatrovateľského a ošetrovateľského personálu. Krásne prostredie a množstvo zákutí umožňuje si nájsť súkromie malým skupinkám obyvateľov tohto zariadenia a ich rodinným príslušníkom.
ID: 4367806  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac