600 - 700 EUR

Vedúca kuchyne

Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.

Miesto práce
Plachého 3640/1d, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denne zabezpečovať plynulý chod prevádzky kuchyne a prípravu jedál v zmysle aktuálneho jedálneho lístka,
- vypracováva pestrý, plnohodnotný a vyvážený týždenný jedálny lístok s prihliadnutím na výšku stravnej jednotky v súlade s príslušnými právnymi predpismi a zásadami zdravej výživy s prihliadnutím na vek a zdravotný stav klientov,
- dodržiavať časový harmonogram výdaja stravy,
- dodržiavať technologické postupy pri príprave jedál,
- zodpovedať za kvalitu, konzistenciu a teplotu pripravovaných jedál,
- zodpovedať za dodržiavanie hmotnosti vydávaných porcií,
- zodpovedať za správne hospodárenie a využitie potravín pri príprave jedál,
- zodpovedať za dodržiavanie hygienických predpisov a zásad,
- plne zodpovedať za inventár a celkové zariadenie kuchyne, za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov,
- plniť príkazy priameho nadriadeného.
- zodpovedá za stav potravín v sklade
- vedie evidenciu HACCP

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700,-+ 10% + prehodnotenie po skúšobnej dobe

- odborný rast
- stabilné zamestnanie
- možnosť využitia služieb fyzioterapeuta
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dietná sestra

Dúbravská oáza pokoja a oddychu je nezisková organizácia zameraná na vytvorenie domova pre seniorov a poskytovanie sociálnych služieb a zdravotných služieb.
Otvorili sme pre Vás nového zariadenie sociálnych služieb v Bratislave-Dúbravke v krásnom lesnom prostredí pod Devínskou Kobylou , ktoré patrí k jednému z najväčších a najkomplexnejších zariadení na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Rozsiahly areál bude umožňovať pokojné trávenie jesene života ako aj pre aktívnych seniorov, tak aj pre seniorov odkázaných na pomoc opatrovateľského a ošetrovateľského personálu. Krásne prostredie a množstvo zákutí umožní si nájsť súkromie malým skupinkám obyvateľov tohto zariadenia a ich rodinným príslušníkom.

Plachého 3640/1D
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
ID: 3782651   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,-+ 10% + prehodnotenie po skúšobnej dobe