Administratívno-ekonomický pracovník

Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.

Miesto práce
Plachého 42, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 + príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava ekonomických a personálnych podkladov pre spracovanie účtovnou spoločnosťou
fakturácia,archivácia
príprava podkladov pre vyúčtovanie klientov
žiadosti a vyučovania pre VUC,mestské časti
výhoda ovládanie programu Cygnusu
personalistika

príjemný pracovný kolektív
ubytovanie
stravovanie
rehabilitácia,masáže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
bezúhonosť

Dúbravská oáza pokoja a oddychu je nezisková organizácia zameraná na vytvorenie domova pre seniorov a poskytovanie sociálnych služieb a zdravotných služieb.
Zariadenie sociálnych služieb v Bratislave-Dúbravke, otvorené v máji 2019, sa nachádza v krásnom lesnom prostredí pod Devínskou Kobylou a patrí k jednému z najväčších a najkomplexnejších zariadení na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Rozsiahly areál umožňuje pokojné trávenie jesene života aktívnym seniorom, tak aj seniorom odkázaným na pomoc opatrovateľského a ošetrovateľského personálu. Krásne prostredie a množstvo zákutí umožňuje si nájsť súkromie malým skupinkám obyvateľov tohto zariadenia a ich rodinným príslušníkom.
ID: 3624468  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 + príplatok