Práca pre montážne partie v Nemecku - inštalatéri - vodári, kúrenári, elektrikári, dlhodobo!

Dubai Industry, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 - 4 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U našich klientov v Nemecku stabilne a dlhodobo zamestnáme partie pracovníkov, prípadne aj jednotlivcov na stavebné práce. Jedná sa o celoročnú spoluprácu.

Práca sa vykonáva na živnosť.
Pracuje sa prevažne na novostavbách - bytovky, haly, prípadne sa vykonávajú prerábky na budovách.
Partie či jednotlivci zabezpečujú elektromontáže, montáž vody, kúrenia, sanity, lešenárske práce.. - v závislosti od schopností a skúseností uchádzačov.
Jedná sa o kumulovanú pozíciu.

V prípade partie potreba aspoň jedného človeka so znalosťou nemčiny v partii.

Aktuálne ihneď k nástupu výstavisko Kolín - montéri trubky, sanita, kúrenie, montáže a demontáže. Taktiež viacero ponúk Frankfurt, Ulm, Norimberg, Stuttgart, Mníchov...

Prvá faktúra už po odpracovanom týždni.
Fakturácia každé 2 týždne, splatnosť 21 dní.
Možnosť záloh individuálne podľa dohody.
Dlhodobé zákazky.
Turnusová práca.
Ubytovanie Vám vyhľadáme a zabezpečíme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou na nemeckom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Aktivity spoločnosti Dubai Industry s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou dodáva momentálne svojim partnerom viac ako 100 pozícií rôznych technických zameraní v oblasti energetiky a stavebnej výroby. Sme progresívna spoločnosť ktorej cieľom je kvalita a zvyšovanie pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3677228  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 600 - 4 200 EUR/mesiac