Odborný školiteľ Autotronik

Duálna Akadémia

Miesto práce
Jána Jonáša 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava vzdelávacích aktivít
Koncipovanie a plánovanie aktivít odborného vzdelávania na odbornú a odbor presahujúcu kvalifikáciu nových zamestnancov a zamestnancov sériovej výroby v oblasti Autotroniky a Elektroniky.
- Učebné pomôcky
Podieľať sa na spracovaní komplexných učebných pomôcok a/alebo pomôcok na výučbu a podpora pri plánovaní obstarávania tréningového vybavenia. Prispôsobovanie učebných pomôcok a/alebo pomôcok novým potrebám.
- Príprava a vyhodnocovanie výsledkov testov a odovzdávanie správy nadriadenému.
- Účasť na ďalšom vzdelávaní v oblasti Autotroniky a Elektroniky z dôvodu pravidelného získavania najaktuálnejších informácií a ich následné zapracovávanie do vzdelávacích materiálov. Samoštúdium a účasť na inovačnom vzdelávaní trénerov.
- Kandidát musí byť pripravený k výkonu náročných činností v oblasti údržby, opráv a predovšetkým diagnostiky motorových vozidiel.

- 13. plat
- osobné hodnotenie až do 20% z hrubej mzdy
- čiastočná dotácia stravy
- stať sa súčasťou tímu špičkových odborníkov technického zamerania, ktorí sa vzdelávajú v systéme duálneho vzdelávania pre spoločnosti ako Volkswagen Slovakia
- prehĺbenie vlastnej kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Oblasť strojárstva, elektrotechniky a elektroniky

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Duálna Akadémia bola založená ako záujmové združenie právnických osôb spoločnosťami Volkswagen Slovakia, Matador Automotive v novembri 2015, v roku 2016 sú jej pristupujúcimi partnermi spoločnosť Siemens a Bratislavský samosprávny kraj.
Cieľom Duálnej Akadémie je pripravovať žiakov a absolventov pre automobilový priemysel, s najmodernejším vybavením v oblasti automatizačnej techniky, robotiky a informatiky a ponúkať štúdium podľa nemeckého systému duálneho vzdelávania.
Stredná odborná škola automobilová na ul. J. Jonáša v Bratislave sa k 1. septembru 2016 zmení na Súkromnú Strednú školu automobilovú – Duálna Akadémia.

Adresa spoločnosti

Duálna akadémia z.z.p.o.
J. Jonáša 5
84108 Bratislava

Kontakt

ID: 3237807   Dátum zverejnenia: 9.11.2017