Obchodný referent

DTW, s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 550 EUR/mesiacZákladná mzda bude určená podľa odskúšaných schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje dodávky a servis záložných zdrojov a batérií u zákazníkov.
  • Eviduje dopyty, vystavuje ponuky, spracováva objednávky a vystavuje faktúry.
  • Koordinuje priebeh dodávok nových zariadení a servisné činnosti inštalovanej základne.
  • Vykonáva administratívne práce.
  • Plní pokyny nadriadeného.
  • Budete komunikovať so zákazníkmi a poskytovať im riešenia.
  • Navrhnete riešenia na zlepšenie služieb poskytovaných zákazníkom.

Typický deň na pozícii obchodného referenta zahŕňa komunikáciu so zákazníkmi, spracovávanie objednávok a koordináciu dodávok. Pracovná doba je typicky 8 hodín denne s prestávkou na obed.

  • Poskytneme vám prístup k moderným nástrojom a technológiám, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu efektivitu a produktivitu.
  • Zabezpečíme pre vás pravidelné zdravotné prehliadky, aby ste boli vždy zdraví a plní energie.
  • Navonok reprezentujete náš úspešný a stabilný tím, čo vám môže priniesť mnoho príležitostí v budúcnosti.
  • Okrem toho vám poskytneme firemné zľavy a benefity, ktoré zlepšia vaše každodenné životné podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca je zameraná na oblasti techniky, marketingu a obchodu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

  • Zdatnosť s prácou na počítači
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti
  • Logické myslenie
  • Základná komunikačná vybavenosť
  • Samostatnosť pri riešení úloh
  • Zodpovednosť
  • Príjemné vystupovanie voči kolegom a zákazníkom
  • Typicky požadované vzdelanie

Obchodno - servisná spoločnosť, dodávateľ zdrojov neprerušovaného napájania, batérii a riešení v oblasti elektrického napájania kritických aplikácií s prislúchajúcimi službami pre priemysel, stavebníctvo, zdravotníctvo... Nosnými činnosťami spoločnosti sú inštalácie, uvedenie do prevádzky, následný servis. Sme zameraní skôr na kvalitu ako na kvantitu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudovít Ukropec
Tel.: +421903344019
E-mail: poslať životopis
ID: 4750567  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac