Servisný technik záložných zdrojov (UPS)

DTW, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 400 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda bude určená podľa odskúšaných schopností kandidáta,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž a údržba elektrických zariadení u zákazníkov.
- Servis zariadení u zákazníkov.
- Kontrola vykonanej inštalácie, údržby, opravy a vyhotovovanie prislúchajúcej dokumentácie a protokolov.
- Práca vyžaduje cestovanie z miesta výkonu práce ( z bydliska uchádzača), jazdí sa po celom Slovensku.

Budú spresnené na pohovore. (auto, stravné lístky, atď.).
Rôznorodá práca, profesný rast.

Výberové kolá sú dve. Do prvého kola sa nedostanú fluktuanti. V prvom kole bude preverená:
1. schopnosť uchádzača čítania s porozumením,
2. overenie produktivity osobnosti,
3. overenie základných znalostí teórie elektro.
Hľadáme elektrikára, ak neuspeje, mohol by slúžiť na inej pracovnej pozícii.
Druhé kolo bude s uchádzačmi, ktorí prejdú prvým kolom.
Zasielajte nám prosím životopis a zoznam zrealizovaných projektov v jazyku slovenskom. Ďakujeme.

Pohovory prebiehajú v Bratislave, od uchádzača sa predpokladá minimálne na dobu skúšobnú zaškolenie sa v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Hľadáme Vás!
Ste osobou, ktorá je naučená manuálne pracovať? Požadujeme bezchybne odovzdanú zákazku.

Vašou výhodou je, ak máte prax v oblasti inštalácie a servisu elektrických zariadení. Dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie vás skôr privedie k požadovaným výsledkom.

Požadujeme odbornú spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – minimálne § 22 podľa vyhl. MPSVaR 508/2009. Ak ju kandidát nemá, nemôže vykonávať tento druh práce.

Obchodno - servisná spoločnosť, dodávateľ zdrojov neprerušovaného napájania, batérii a riešení v oblasti elektrického napájania kritických aplikácií s prislúchajúcimi službami pre priemysel, stavebníctvo, zdravotníctvo... Nosnými činnosťami spoločnosti sú inštalácie, uvedenie do prevádzky, následný servis. Sme zameraní skôr na kvalitu ako na kvantitu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4471596  Dátum zverejnenia: 28.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac