Servisný technik záložných zdrojov Bratislava

DTW, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 600 EUR/mesiacToto je minimálna ponúkaná mzda pre inzerovanú pozíciu. Hľadáme produktívneho a spoľahlivého zamestnanca a ponúkame platové ohodnotenie, ktoré odráža skúsenosti kandidáta, vedomosti a odbornú kvalifikáciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zamestnanie, v ktorom by ste veľa cestovali, denne sa stretávali s novými ľuďmi? DTW, dodávateľ záložných hľadá nového servisného technika na údržbu a servis inštalovaných záložných zdrojov a batérií pre našich významných zákazníkov (obchodné centrá, priemysel, zdravotníctvo, doprava, atď.).

Kľúčové činnosti a zodpovednosti:

Údržba inštalovaných elektrických zariadení:
- Vykonáva kontroly elektronických častí zariadení a batérií v súlade s pracovnými postupmi a časovým harmonogramom naplánovaným koordinátorom.
- Vykonáva kontrolné merania a čistenie,
- Mení niektoré časti technológie, ktoré vykazujú poruchu
- Zabezpečuje kontrolu bezpečnosti zariadenia po údržbe.

Servis inštalovaných zariadení:
- Vykonáva telefonickú konzultáciu a v prípade neodstránenia poruchy vykonáva servisný nástup k zariadeniam, na ktorých hlási zákazník poruchu.
- Identifikuje poruchu, podmienky, za akých ku poruche došlo a navrhuje výmenu vadných dielov.
- Opravuje zariadenia formou výmeny náhradných dielov.
- Zabezpečuje kontrolu bezpečnosti zariadenia po oprave.

Zdokumentovanie údržby alebo servisu a stavu zariadenia:
- Vyhotovuje protokoly z údržby a zo servisu zariadení.
- Navrhuje korekcie v prípadoch, kedy komponenty vykazujú známky opotrebenia, anomálie alebo poruchu.
- Hlási nezrovnalosti koordinátorovi a dohliada na zjednanie nápravy problémových súčastí.

Práca vyžaduje cestovanie, približne 75% pracovného času trávi technik v aute a u zákazníka.

- Stabilné a zaujímavé zamestnanie vo firme s množstvom zrealizovaných významných inštalácií v SR.
- Priateľský kolektív.
- Mobilný telefón, notebook, po zaškolení služobný automobil, pravidelné školenia, firemné akcie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (pohotovostné príplatky, platené nadčasy/ možnosť čerpať náhradné voľno).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ste osobou, ktorá má analytické myslenie, je naučená manuálne pracovať a neuspokojí sa s vadne vykonanou prácou?

Vašou výhodou je, ak ste absolvovali FEI STU v Bratislave a máte prax v oblasti inštalácie elektrických zariadení.

Dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie vás skôr privedie k požadovaným výsledkom.

Požadujeme odbornú spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – minimálne § 22 podľa vyhl. MPSaVR 508/2009. Ak ju kandidát nemá, nemôže vykonávať tento druh práce.

Obchodno - servisná spoločnosť, dodávateľ zdrojov neprerušovaného napájania, batérii a riešení v oblasti elektrického napájania kritických aplikácií s prislúchajúcimi službami pre priemysel, stavebníctvo, zdravotníctvo... Nosnými činnosťami spoločnosti sú inštalácie, uvedenie do prevádzky, následný servis. Sme zameraní skôr na kvalitu ako na kvantitu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4432408  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac