Reagujte bez životopisu

Colný agent / deklarant

DTA Logistic, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava všetkých potrebných colných dokumentov na základe objednávky (import, export, tranzit)
  • dodržiavanie postupov colného odbavenia pre prichádzajúci a odchádzajúci tovar
  • koordinácia medzi colnými orgánmi a zákazníkom
  • nadväzovanie vzťahov so zákazníkmi
  • udržiavanie kontaktov s colnými orgánmi a daňovými úradmi vo veciach colného konania
  • správne uplatňovanie colných predpisov

  • zamestnanie pre vami preferovanú formu spolupráce
  • školenie,
  • práca v medzinárodnom prostredí
  • možnosť rozvoja a uspokojenia zo spoluvytvárania spoločnosti,
  • reálny vplyv na smerovanie a kvalitu rozvoja spoločnosti
  • vysoký stupeň nezávislosti v práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • dobrá znalosť colného trhu
  • dobrá znalosť colných predpisov (a ich aktuálnosť)
  • skúsenosti s prípravou colných vyhlásení, min. 2 roky
  • znalosť colných systémov a zákazkového softvéru
  • veľký zmysel pre zodpovednosť a schopnosť pracovať pod časovým tlakom
  • komunikačné a sociálne zručnosti
  • flexibilita, ochota učiť sa a motivácia pracovať
  • znalosť poľštiny je vítaná, nie však podmienkou
  • dobré počítačové znalosti, napr. balík MS Office

DTA je Poľská skupina firiem s medzinárodným dosahom, ktorá poskytuje služby v oblasti colnej, spedície, skladovania a kontraktnej logistiky. Pôsobíme od roku 1991 a máme svoje pobočky vo Veľkej Británii, Nemecku, Holandsku a na Slovensku. Certifikát AEO potvrdzuje našu spoľahlivosť ako spoľahlivého partnera v medzinárodnej výmene tovaru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4788108  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac