Bistro kuchár

DT-SMART s.r.o

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POETIKA bistro & coffee & wine príjme šikovného a ambiciózneho kolegu/kolegyňu do nášho kolektívu na pozíciu BISTRO kuchár/ kuchárka.

Náš novotvorený gastroprojekt POETIKA pod vedením executive Chef – Františka Sedláka, v centre Prešova, hľadá niekoho, kto sa rád učí nové veci, nebojí sa kreatívnych nápadov a bude sa s radosťou podielať na zveľaďovaní kvality a budovaní dobrého mena podniku.

Platové podmienky dohodneme na osobnom pohovore. Vaše CV môžete zasielať aj na [email protected] alebo telefonicky na 0903 779 432

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastro, kuchyňa, hotelierstvo, reštaurácia, cestovný ruch

Sme nové bistro (reštaurácia ) v centre mesta so zaujímavým konceptom v stravovaní, súčasťou ktorého je aj kaviareň, vinotéka a apartmány. Naším cieľom je spájať ľudí prostredníctvom príjemných zážitkov z jedla, hudby a rôznych komunitných workshopov/podujatí.

Strojnícka 5
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomková
Tel.: +421903779432
E-mail: poslať životopis
ID: 3712101   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900