Reštaurácie NORDSEE Bratislava - EUROVEA, AVION, POLUS, BORY (Obsluha v prevádzke)

DT FOOD s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 základ + 300 odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu na trvalý úväzok, kde by ste sa cítili dobre v príjemnom kolektíve?
Hľadáte prácu na skrátený úväzok alebo popri štúdiu?
Tak sa neváhajte ozvať na našu ponuku, radi Vás privítame na osobnom pracovnom pohovore priamo v reštaurácii NORDSEE.

Náplň práce: obsuha zákazníkov v reštaurácii NORDSEE, práca v kuchyni pri príprave jedál, upratovanie a udržiavanie čistoty na prevádzke.
Práca je vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť pracovať.

Hľadáme zamestnancov na prevádzky NORDSEE do nákupných centier:
Avion, Ivanská cesta 16, 82104 BA,
Eurovea, Pribinova 12, 81109 BA,
Polus, Vajnorská 100,83104 BA,
Bory, Lamač 6780, 82104 BA.

• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávanie s tým spojené.
• Interné odmeňovanie zamestnancov.
• Zľava 30% na stravu pre zamestnancov v reštaurácii NORDSEE.
• Príplatok za každý odpracovaný rok.
• Stravné lístky

Vybratí uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor priamo na prevádzku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, dlhoročne pôsobiaca v oblasti gastronómie. Možnosť karierného rastu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2596358  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 základ + 300 odmeny