Reštaurácie NORDSEE Bratislava / nástup 700E netto

DT FOOD s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, 831 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácií NORDSEE (Bratislava) prijmeme šikovných a zodpovedných pracovníkov.
Náplňou práce je príprava jedál, obsluha zákazníkov, udržiavanie prevádzky.
Kvalifikácia alebo prax v odbore je vítaná ale nie je podmienkou.

Ponúkame kvalitné zaškolenie, benefity, zázemie stabilnej firmy a možnosť kariérneho rastu.

Nástupný plat 700,-- Eur v čistom pre nových zamestnancov.

Svoje ponuky posielajte e-mailom alebo nám zavolajte na 0917 845 867

Hľadáme zamestnancov na prevádzky NORDSEE do nákupných centier:
Avion, Eurovea

• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávanie s tým spojené.
• Interné odmeňovanie zamestnancov.
• Príplatok za každý odpracovaný rok.
• Peňažný príspevok na stravné.

Vybratí uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor priamo na prevádzku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, dlhoročne pôsobiaca v oblasti gastronómie. Možnosť karierného rastu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hviezdoslavovo námestie 15
811 02 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Karlík
Tel.: 0917845867
E-mail: poslať životopis
ID: 2596358   Dátum zverejnenia: 11.1.2018