Sanitár - Sanitárka / Upratovač - Upratovačka

DSV Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
01.12.2021 - 31.12.2021
700 EUR/mesiacOd 700,- EUR mesačne + po SD úprava platu (finálna úroveň základnej zložky mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí adepta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za čistotu a hygienu skladu a administratívnych priestorov,
- zodpovedá za dodržiavanie hygienicko-sanitačného poriadku,
- vedie evidenciu vykonaných úkonov podľa hygienicko-sanitačného poriadku,
- vykonáva aj iné práce podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Výkon práce je uľahčený vhodnou čistiacou technikou.

Ostatné:

Prípadná práca nadčas za adekvátne dodatočné ohodnotenie.
Jedná sa o zastupovanie počas dlhodobej PN nášho zamestnanca.

Benefity pre zamestnancov v rámci firemného sociálneho programu.

Svoj aktuálny životopis a prípadné ďalšie sprievodné dokumenty (napr.
referencie a pod.) posielajte prostredníctvom reakcie na našu inzerciu cez portál www.profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mobilita vlastným dopravným prostiedkom je veľkou výhodou.

Hľadáme: zodpovedný prístup a spoľahlivosť.

DSV Solutions Slovakia s. r. o. prevádzkuje moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti štandardnej, pharma aj food logistiky. Ponúkame širokú škálu špecializovaných logistických služieb pre štandardných zákazníkov aj farmaceutický priemysel na Slovensku so schopnosťou pôsobiť ako regionálne centrum pre strednú Európu.

Sme súčasťou nadnárodnej logistickej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 70 000 zamestnancov vo viac ako 90 krajinách celého sveta. Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4198365  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac