Sales Representative, Air & Sea

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda je závislá od praxe na podobnej pozícii, doterajších skúseností. Po skúšobnej dobe - možnosť jej prehodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Identifikuje vhodné stratégie v záujme zvyšovania objemu spolupráce s existujúcimi, ako aj novými potenciálnymi zákazníkmi
- Zodpovednosť za obstarávanie a evidenciu nákupných podmienok od dodávateľov služieb
- Rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi a podľa potreby konať ako eskalačný bod za zverené oddelenie
- Vypracovanie prieskumov s cieľom identifikovať nové oblasti služieb a produktov
- Podporovať predajné funkcie prostredníctvom včasnej a efektívnej komunikácie (externe, ako aj interne)
- Zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov oddelenia, vrátane stanovených KPI, ako aj dosahovanie odchodného plánu oddelenia (budget)
- Zabezpečuje zhodu s legislatívnymi požiadavkami vo všetkých zverených oblastiach
- Podpora naprieč oddeleniami spoločnosti v rozsahu činnosti oddelenia
- Budovanie pozitívneho mena spoločnosti vo vzťahu k zamestnancom spoločnosti, ako ej externe
- Pracovať na základe pokynov priameho nadriadeného a riaditeľa spoločnosti.

Zaujímavá práca v stabilnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti, pestrý sociálny program.

Prosíme, svoje životopisy zasielajte výlučne mailom, prípadne poštou. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí vzhľadom na splnenie našich požiadaviek budú pozvaní na osobné stretnutie. Pri zasielaní životopisov prosíme zaslať súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018, Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, všeobecne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup k pridelenej práci, flexibilita, výborné komunikačné schopnosti, lojalita, ochota vzdelávať sa, samostatnosť, tímový hráč, znalosť AJ na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom, veľká orientácia na klienta. Analytické a organizačné schopnosti. Prax a znalosť princípov prevádzky v oblasti zasielateľstva, vrátane znalosti trhu námorných prepráv a leteckých prepráv - veľkým predpokladom, výhodou.
Miesto výkonu práce - logistický park pri Senci.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4482727  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac