Colný deklarant/Customs Specialist

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 550 EUR/mesiacMzda od 1300,-€ brutto mesačne (podľa pracovných skúseností na obdobnej pozícii, aj vyššia )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna komunikácia so zákazníkmi a finančnou správou na dennej báze
- Administratíva spojená s vykonávaním činností colnej deklarácie (spracovávanie colných a prepravných dokumentov k zásielkam, kontrola faktúr)
- Riešenie požiadaviek zákazníka
- Spracovanie štatistických hlásení Intrastant
- Zastupovanie zákazníkov v colnom konaní
- Evidencia a archivácia dokladov

Práca v nadnárodnej, úspešnej spoločnosti, bohatý sociálny program (vzdelávanie, teambuildingové akcie, "vernostné", príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, narodení dieťaťa, sobáši, odmena za sprostredkovanie,...). Priateľské prostredie.

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prosíme zasielať e-mailom, prípadne poštou. Prosíme zaslať súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecne, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, zodpovednosť, orientácia na klienta, samostatnosť, ale aj tímový hráč, chuť učiť sa nové veci, AJ aspoň na úrovni mierne pokročilý, flexibilita, prax na podobnej pozícii nutná.
- práca v logistickom parku pri Senci

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4448128  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac