Key Account Support/starostlivosť o kľúčového klienta

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiacMzda od 1100,-€ brutto mesačne , plus mesačná prémia 100,- € brutto, po skúšobnej dobe možnosť prehodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sleduje plnenie zmlúv a požiadaviek kľúčových zákazníkov
- Vykonáva analýzu kľúčových ukazovateľov výkonnosti/kvality (KPI) a tieto zasiela v stanovenom režime kľúčovým zákazníkom podľa dohodnutých podmienok. Na základe ich plnenia koordinuje nápravnú a preventívnu činnosť s príslušnými vedúcimi jednotlivých oddelení
- Koordinuje vybavenie reklamácií kľúčových zákazníkov v zmysle platných smerníc
- Zabezpečuje správnosť a včasnosť fakturácie za realizované diela kľúčovým zákazníkom, rovnako tak včasné a ucelené dodanie príslušnej dokumentácie k fakturácii (CMR, POD, atď.)
- V koordinácii s dopravným oddelením zabezpečuje kontrolu správnosti procesu objednávania
- vytvára reporty pre zákazníka i nadriadeného

Práca v nadnárodnej, úspešnej spoločnosti, bohatý sociálny program (vzdelávanie, teambuildingové akcie, "vernostné", príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, narodení dieťaťa, sobáši, odmena za sprostredkovanie,...). Priateľské prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Práca - v logistickom parku pri Senci.
Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prosíme zasielať e-mailom, prípadne poštou. Prosíme zaslať súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecne, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť, orientácia na klienta, samostatnosť, ale aj tímový hráč, chuť učiť sa nové veci, AJ komunikatívne, flexibilita, prax na podobnej pozícii veľkou výhodou.
Práca v logistickom parku pri Senci.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Rolková
E-mail: poslať životopis
ID: 3490866  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac