Disponent/zasielateľ/Transport Planner - FTL

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná 6, logistický park pri Senci, Senec
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem objednávok na prepravu a pomocné služby od zákazníkov a ich spracovanie podľa pracovných procesov
- plánovanie zvozov a rozvozov zberných zásielok a ich následné spracovanie
- sleduje efektívnosť a funkčnosť platných pracovných postupov
- vytvára faktúry na základe interných postupov
- objednáva prepravy u dopravcov
- kalkuluje a zadáva očakávané náklady na prepravu
- aktívne získava informácie v zasielateľstve, doprave a logistike a poskytuje ich spolupracovníkom
- kontroluje finančnú bilanciu zákazníkov v zmysle interných smerníc
- tvorí a rozvíja nové produkty
- rieši reklamácie zákazníkov

Zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti, pestrý sociálny program.

Prosíme - svoje životopisy zasielajte výlučne mailom, prípadne poštou. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí vzhľadom na splnenie našich požiadaviek budú pozvaní na osobné stretnutie. Pri zasielaní životopisov prosíme zaslať súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dopravné, všeobecné,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, komunikatívnosť, lojalita, orientácia na klienta, samostatnosť, ale aj tímový hráč, príjemné vystupovanie, rozhodnosť, flexibilita

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Diaľničná 6
90301 Senec
ID: 3210248   Dátum zverejnenia: 9.10.2017