Referent špeciálnych klientov/Key Account Support

DSV Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 000 EUR/mesiacK základnej mzde 850,- € je od 2.mesiaca priznaná mesačná prémia 150,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sleduje plnenie zmlúv a požiadaviek kľúčových zákazníkov
- zabezpečuje prípravu a aktualizáciu platných manuálov kľúčových zákazníkov (SOP) a rovnako tak plnenie požiadaviek vyplývajúcich z týchto dokumentov
- vykonáva analýzu kľúčových ukazovateľov výkonnosti/kvality/(KPI) a tieto zasiela v stanovenom režime kľúčových zákazníkom podľa dohodnutých podmienok. Na základe ich plnenia koordinuje nápravnú a preventívnu činnosť s príslušnými vedúcimi jednotlivých oddelení
- koordinuje vybavenie reklamácií kľúčových zákazníkov v zmysle platných smerníc
- zabezpečuje správnosť a včasnosť fakturácie za realizované diela kľúčovým zákazníkom, rovnako tak včasné a ucelené dodanie príslušnej dokumentácie k fakturácii (CMR, POD, atď)
- v koordinácii s dopravným oddelením zabezpečuje kontrolu správnosti procesu objednávania

Zaujímavá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, pestrý sociálny program (vzdelávanie, firemné teambuildingové podujatia, "vernostné", príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, narodení dieťaťa, sobáši, darček k narodeninám, ........)

Prosíme, svoje životopisy zasielajte výlučne mailom, prípadne poštou. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí vzhľadom na splnenie našich požiadaviek budú pozvaní na osobné stretnutie. Pri zasielaní životopisov prosíme zaslať súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018, Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecne, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k pridelenej práci, flexibilita, komunikatívnosť, lojalita, ochota vzdelávať sa, samostatnosť, tímový hráč, znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, veľká orientácia na klienta, prax na podobnej pozícii - výhodou, vhodné aj pre absolventa . Miesto výkonu práce - logistický park pri Senci.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

DSV Slovakia, s.r.o. & DSV Solutions Slovakia s.r.o. & DSV Air&Sea Slovakia, s.r.o.
Diaľničná cesta 6
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Rolková
E-mail: poslať životopis
ID: 2936018  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac