Vedúca úseku zdravotnej starostlivosti

CSSpKM pre deti a dospelých

Miesto práce
Lipského 13, Dúbravka
Termín nástupu
01.04.2019
V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády – podľa tabuliek platných pre rozpočtové organizácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-komplexné zabezpečovanie prác na Úseku zdravotnej starostlivosti
-samostatná odborná ošetrovateľská práca v zariadení sociálnych služieb, vrátane podielu na organizovaní, koordinovaní a kontrole ošetrovateľskej starostlivosti
- vyhodnocovanie individuálnych ošetrovateľských plánov
- zostavovanie plánu služieb a rozpis práce zamestnancov Úseku zdravotnej starostlivosti

Informácie o výberovom konaní

bezúhonnosť, prax v riadení pracovného tímu vítaná
mať špecializáciu v odbore ošetrovateľská starostlivosť alebo komunitné ošetrovateľstvo, ošetrovateľstvo v psychiatrii, v pediatrii alebo vo vnútornom lekárstve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax s ľuďmi s mentálnym postihnutím

Centrum sociálnych služieb prof. Karola Matulaya pre deti a dospelých poskytuje sociálne služby deťom a dospelým občanom s mentálnym postihnutím a autizmom. Poskytujeme ambulantné a pobytové služby. Zriaďovateľom je Bratislavský samosprávny kraj - sme verejný poskytovateľ sociálnej služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3598396  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády – podľa tabuliek platných pre rozpočtové organizácie