Можливість для людей з України

Operátor servisného centra (jednozmenná prevádzka)

DSN s. r. o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
dohodou
985 EUR/mesiacNástupný plat: 985 € + mzda za nadčasy (835 € základná zložka mzdy + 150 € dochádzkový bonus), po získaní praxe zvyšovanie mzdy na min. 1085 € (základná zložka mzdy 935 € + 150 € dochádzkový bonus + do 100 EUR výkonnostný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu a so svojimi kolegami a kolegyňami budeš mať tieto úlohy:
- kontrola LCD panelov,
- manipulácia s panelmi
- prípadne vykládka a vybalovanie

Vzhľadom na charakter práce pozícia je vhodnejšia pre mužov!
Základné PC znalosti výhodou

- na inšpekcii panelov bonus až do 100 EUR mesačne
- stravné lístky v hodnote 6 EUR
- práca na jednu zmenu (pondelok-piatok, od 06:30 do 15:00), víkendy a sviatky nepracujeme,
- stabilný príjem
- mladý kolektív
- zvýšenie mzdy po každom odpracovanom roku
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa
- finančný príspevok pri svadbe

Zabezpečenie dopravy taxi službou zadarmo na trase: ---Trnava - Hrnčiarovce n. Parnou (podľa potreby) - Zeleneč

Aktuálne zabezpečujeme dopravu autobusmi zadarmo na týchto trasách:
--- 1. Jelka – Veľké Úľany – Sládkovičovo – Malá Mača – Abrahám - Majcichov
--- 2. Dunajská Streda – Vydrany – Orechová Potôň – Lehnice –Hubice -- Zlaté Klasy – Hrubý Šúr – Senec
--- 3. Diakovce - Šaľa – Kráľová n. Váhom – Kajal – Galanta – Pusté Úľany – Pavlice – Voderady
--- 4. Trstice – Kráľov Brod – Dolné Saliby – Horné Saliby – Matúškovo -
--- 5. Tomášikovo – Vozokany – Čierna Voda - Mostová – Čierny Brod -- Košúty

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoločnosť DSN s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009 a zaoberá sa opravou LED a LCD panelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4641751  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 985 EUR/mesiac