Office manager

DSK INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.07.2021
Od 800 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta. Prehodnotenie platu po ukončení skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého tímu hľadáme zodpovedného a spoľahlivého človeka na pozíciu office managera.

Náplň práce:
• poskytovanie administratívnej podpory pre obchodné a nákupné oddelenia spoločnosti
• telefonická a mailová komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a zamestnancami
• práca v ekonomickom softvéri /fakturácia, objednávkový systém, skladové hospodárstvo, vedenie a evidencia pokladne/
• administratívna podpora pri používaní a starostlivosti o služobné vozidlá /evidencia, diaľničné známky, cestovné príkazy a pod./
• spracovanie podkladov pre externú účtovnú spoločnosť
• aktívna účasť na poradách, zabezpečovanie zápisov
• práca v Microsoft Office 365
• hospodárska korešpondencia /vrátane spolupráce na tvorbe interných dokumentov, reportov, štatistík a pod. pre manažment a vedenie/
• spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
• dokumentácia, archivácia a triedenie
• zabezpečenie plynulého chodu kancelárií /drobné nákupy, objednávanie kancelárskych potrieb a pod./
• organizačné zabezpečenie návštev a obchodných porád /príjem návštev, občerstvenie, catering a pod./
• iné administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného

• zaškolenie
• bezplatné parkovanie
• zaujímavá, dynamická práca
• práca v malom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Ekonomický softvér Omega/ Pohoda - Základy

Vodičský preukaz

B

• spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, systematickosť
• organizačné schopnosti, samostatnosť
• schopnosť aktívne reagovať aj na neplánované úlohy
• príjemné a profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť
• aktívny prístup k práci a chuť pracovať
• ruský jazyk – základy - vítaný

Spoločnosť DSK INVEST, s.r.o. je stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2005. Zameriavame sa predovšetkým na obchodnú činnosť v oblasti predaja stavebnej, komunálnej a lesnej techniky a s ňou súvisiacich náhradných dielov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4079558  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac