Junior Full-stack PHP developer

DSI DATA, a. s.

Miesto práce
Námestie Antona Bernoláka, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacplus projektové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj nových a údržba existujúcich intranetových, interných a webových aplikácii

Príjemné pracovné prostredie, podpora práce home office, bezplatné telekomunikačné služby v domácnosti zamestnanca, odborný rast.

Uchádzač zašle svoju žiadosť e-mailom na adresu [email protected] spolu so životopisom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný/online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,IT,ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP7 (skúsenosti v niektorom z PHP frameworkov) - Pokročilý
skúsenosti s verziovacími nástrojmi (GIT, SVN) - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
UI s využitím HTML, CSS a JavaScriptu - Pokročilý
výhodou sú zaklady znalosti linuxu, ASP, VBscript - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné požiadavky:
- bezúhonnosť, tímovosť, asertivita,
- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť,
- korektnosť, dôslednosť, sebadisciplína,
- analytické myslenie,
- záujem učiť sa novým veciam.

Spoločnosť pôsobí ako telekomunikačný operátor. Poskytuje dátové a telekomunikačné služby prístupu do internetu, hlasové služby, prenájom dátových okruhov a digitálnu káblovú IPTV.
Súčasťou zaujímavej práce v kolektíve DSI DATA, a.s. sú pestré činnosti zamestnancov medzi ktoré patria:
- aktívna komunikácia s množstvom zákazníkov vyžadujúca si flexibilitu a rozvíjanie automatizovaných postupov a zavádzanie moderných nástrojov,
- zaujímavá práca pre technikov v teréne v každom počasí a častokrát na extrémnych miestach,
- vlastný vývoj a integrácia informačných systémov a technológií pri ktorých sa stretnú s rôznorodými výzvami obohacujúcimi skúsenosti,
- osvojovanie si nových IT technológií a postupov, a pre tých húževnatejších možnosť zavádzania inovácií do praxe.

www.dsidata.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1451934  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac