Kalkulant / Quotation Specialist

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka, Martin
Termín nástupu
01.05.2021
900 EUR/mesiacod 900 eur/mesiac brutto, plus ročné odmeny do výšky 10 % z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť predaja a cenových kalkulácií?
Máte skúsenosti s prípravou cenových ponúk alebo ekonomické vzdelanie?
Hovoríte plynulo po anglicky?

Ak áno, pridajte sa k nám. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorých úlohou bude:

  • spracovanie všetkých dokumentov potrebných na prípravu cenových ponúk
  • spracovanie ponúk od našich subdodávateľov
  • spolupráca s oddelením technickej prípravy výroby, plánovania výroby, nákupu, výroby, expedície a kvality
  • intenzívna spolupráca s predajným tímom a zákazníkmi
  • kalkulácie a analýzy cien výrobkov
  • tvorba a kontrola cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
  • analýza tzv. "hit ratio" predložených ponúk
  • monitoring trhových cien
  • optimalizácia vzorcov kalkulácií
  • vypracovávanie obchodných reportov

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • ročné odmeny do výšky 10% z ročného platu
  • kurzy anglického jazyka pre zamestnancov zadarmo
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
  • odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
  • stravovanie zabezpečené priamo v budove firmy

Pracovná zmluva na dobu určitú - na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, obchodné vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • analytické zručnosti
  • technické myslenie
  • ochota vzdelávať sa
  • schopnosť pracovať v tíme

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Krajčovičová
Tel.: +421910100386
E-mail: poslať životopis
ID: 2525642  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac