Kalkulant / Quotation Specialist

DS Smith

Miesto práce
Robotnícka, Martin
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiacplus ročné odmeny do výšky 10% z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť predaja a cenových kalkulácií?
Máte skúsenosti s prípravou cenových ponúk alebo ekonomické vzdelanie?
Hovoríte plynulo po anglicky?

Ak áno, pridajte sa k nám. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorých úlohou bude:

- spracovanie všetkých dokumentov potrebných na prípravu cenových ponúk
- spracovanie ponúk od našich subdodávateľov
- spolupráca s oddelením technickej prípravy výroby, plánovania výroby, nákupu, výroby, expedície a kvality
- intenzívna spolupráca s predajným tímom a zákazníkmi
- kalkulácie a analýzy cien výrobkov
- tvorba a kontrola cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
- analýza tzv. "hit ratio" predložených ponúk
- monitoring trhových cien
- optimalizácia vzorcov kalkulácií
- vypracovávanie obchodných reportov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- kurzy anglického jazyka pre zamestnancov zadarmo
- ročné odmeny do výšky 10% z ročného platu
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- stravovanie zabezpečené priamo v budove firmy
- odmeny pri príležitosti pracovného jubilea

Pracovná zmluva na dobu určitú - na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2021 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft SharePoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické zručnosti
- technické myslenie
- ochota vzdelávať sa
- schopnosť pracovať v tíme

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith
Robotnícka 1
03601 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Čiljaková
E-mail: poslať životopis
ID: 2525642  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac