Majster výroby

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 bt mesačne, dosiahnuteľná mzda 1500 bt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny , cca 30 zamestnancov /organizácia nadčasov, kontrolovanie a evidencia dochádzky , pravidelné mesačné stretnutia/
  • práca v 3 zmennej prevádzke
  • zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov
  • vedenie, motivovanie a hodnotenie pridelených zamestnancov a ich výkonu
  • spolupráca s inými oddeleniami /kvalita, expedícia, údržba, personálne oddelenie/
  • plánovanie a optimalizácia výrobných procesov a kapacít
  • riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
  • kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych, hygienických predpisov a Etického kódexu
  • zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestancov

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
  • výhody vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti/
  • dochádzkový bonus
  • DDP /3 pilier

Žiadost, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov posielajte písomne na adresu spoločnosti alebo emailom. Nezabudnite vždy uviesť svoje kontaktné údaje. V žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovanim osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícke

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • znalosť AJ je podmienkou
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • ochota pracovať nadčas
  • silné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť motivovať svoj tím

Spoločnosť DS Smith Turpak Obaly, a.s. je súčasťou nadnárodného koncernu DS Smith (www.dssmith.com).
Sme jednotkou na Slovenskou trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské a zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).
V Martine máme dlhoročnú výrobnú tradíciu a za posledné roky prešla firma rozsiahlou investičnou obnovou, ktorá je predpokladom stabilného fungovania a rozvoja do budúcnosti.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging
ID: 631430   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 bt mesačne, dosiahnuteľná mzda 1500 bt