Vodič vysokozdvižného vozíka (W2)

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka 1, Martin
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s VZV (typ oprávnenia W2) v sklade vstupného materiálu
• Nakládka a vykládka kamiónov
• Naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
• Navážanie a odvoz materiálu k výrobnému zariadeniu
• Dodržiavanie definovaných pracovných postupov
• Inventúrne práce
• Dodržiavanie predpisov BOZP a Požiarnej Ochrany
• Práca v 2-zmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná mzda s príplatkami od 860 €; letný a zimný bonus ku mzde

• Zamestnanecké benefity garantované kolektívnou zmluvou
• Práca na 2 zmeny
• Mzdové zvýhodnenie za prácu v poobedňajšej zmene
• Príplatky za prácu nadčas
• Mzdové zvýhodnenie nad rámec zákona za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok
• Osobitné odmeny pri príležitosti pracovného alebo životného jubilea
• Odmeny pri odchode do dôchodku
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Kvalitné stravovanie zabezpečené v rámci firmy
• Odmena za získanie nového zamestnanca podľa osobitného predpisu
• Práca v modernej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Nový zaškoľovací proces pri nástupe do zamestnania

• Prosím, kontaktuje nás telefonicky alebo písomne na nižšie uvedené kontakty.
• Všetkých záujemcov, ktorých pracovná pozícia zaujala, radi uvítame na výberovom pohovore. V prípade, že máte vypracovaný životopis, zašlite nám ho vopred na našu adresu alebo si ho prineste so sebou na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

• spôsobilosť na prácu vodiča VZV (preukaz W2)
• aktívny prístup, chuť pracovať a učiť sa nové veci
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita
• ochota pracovať na zmeny a v prípade potreby nadčas
• radosť z dobre vykonanej práce

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v poskytovaní komplexných obalových riešení a služieb v oblasti obalov v Európe.
Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Brnová
Tel.: +421910100386
E-mail: poslať životopis
ID: 3603837   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda s príplatkami od 860 €; letný a zimný bonus ku mzde