Poradíme Vám?

Strojník spracovateľského stroja (Masterline) - 4. zmena

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
Termín nástupu
01.12.2021
Mzdové podmienky (brutto)
5,26 - 5,8 EUR/hod.základná hodinová mzda od 5,26 eur/hod. brutto do 5,80 eur/hod. brutto; plus pohyblivé zložky mzdy (fond vedúceho, výkonnostné odmeny) a zákonné príplatky za sťažený výkon práce a za prácu v noci; priemerná mesačná mzda = 1200 až 1400 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatná obsluha výrobného zariadenia vrátane nastavovania
• kontrola dodržiavania postupov pre denné čistenie strojov, bezpečné pracovné postupy, ako i vnútorné pravidlá pre oblasť riadenia kvality a výroby
• plnenie denného plánu výroby v stanovenom objeme a kvalite
• zabezpečenie vedenia prevádzkových záznamov (kontrolných listov, výkonov, a pod.)
• kontrola kvality výrobkov na začiatku, v priebehu a na konci zákazky
• dodržiavanie pracovných postupov vo výrobe
• pomocné práce vo výrobe
• dodržiavanie predpisov BOZP a požiarnej ochrany
• spolupráca pri pravidelnej údržbe strojov a zariadení

• letné odmeny (priemerne 400 eur brutto) a vianočné odmeny (priemerne 400 eur brutto)
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) 204 eur ročne
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme
• odmena za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 eur podľa osobitného predpisu
• osobitné odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• osobitné odmeny za mimoriadnu pomoc / zlepšenie

Váš životopis nám, prosím, zašlite vopred. Vhodných uchádzačov budeme následne kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje; prax v odbore vítaná

Počet rokov praxe

2

• ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke
• aktívny prístup, chuť pracovať a učiť sa nové veci
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
03601 Martin

Kontakt

ID: 3533839  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,26 EUR/hod.