Strojník spracovateľského stroja (Masterline) - 4. zmena

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
Termín nástupu
1.2.2022
5,26 - 5,8 EUR/hod.základná hodinová mzda od 5,26 eur/hod. brutto do 5,80 eur/hod. brutto; plus pohyblivé zložky mzdy (fond vedúceho, výkonnostné odmeny) a zákonné príplatky za sťažený výkon práce a za prácu v noci; priemerná mesačná mzda = 1200 až 1400 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatná obsluha výrobného zariadenia vrátane nastavovania
• kontrola dodržiavania postupov pre denné čistenie strojov, bezpečné pracovné postupy, ako i vnútorné pravidlá pre oblasť riadenia kvality a výroby
• plnenie denného plánu výroby v stanovenom objeme a kvalite
• zabezpečenie vedenia prevádzkových záznamov (kontrolných listov, výkonov, a pod.)
• kontrola kvality výrobkov na začiatku, v priebehu a na konci zákazky
• dodržiavanie pracovných postupov vo výrobe
• pomocné práce vo výrobe
• dodržiavanie predpisov BOZP a požiarnej ochrany
• spolupráca pri pravidelnej údržbe strojov a zariadení

• letné odmeny (priemerne 400 eur brutto) a vianočné odmeny (priemerne 400 eur brutto)
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) 204 eur ročne
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme
• odmena za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 eur podľa osobitného predpisu
• osobitné odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• osobitné odmeny za mimoriadnu pomoc / zlepšenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje; prax v odbore vítaná

Prax na pozícii/v oblasti

strojník

Počet rokov praxe

1

• ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke
• aktívny prístup, chuť pracovať a učiť sa nové veci
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3533839  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,26 EUR/hod.