Procesný inžinier Junior + Senior

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka 1, Martin
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 do 1600 v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JEDNÁ SA O 2 PRACOVNÉ POZÍCIE
-Optimalizácia výrobných procesov s ohľadom na zvyšovanie produktivity strojných zariadení vo výrobe.
-Zodpovedanie za implementovanie nových produktov v rámci závodu.
-Vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov vo výrobe.
-Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (leanový koncept, 5S, nástroje pre zvyšovanie efektivity údržby atď.)
-Znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality.
-Riešenie vzniknutých problémov a abnormalít – nastavenie správnych výrobných procesov.
-Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu.
-Odhadovanie požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady.
-Komunikovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
-Projektový manažment v oblasti výroby a prevádzky.

DDP
Výrobný a dochádzkový bonus
13 a 14 plat

Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Na pohovor budú pozvaní len kandidáti splňajúci požadované kritériá. Spolu so žiadosťou a životopisom nám prosím pošlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, zodpovednosť.
Silné analytické zručnosti.
Silný komunikátor a tímová hráč.
Procesné myslenie.
Systematický prístup k úlohám a k ich dokončeniu.

Spoločnosť DS Smith Turpak Obaly,a.s. patrí na Slovensku k renomovaným výrobcom vlnitej lepenky a obalov z vlnitej lepenky. Naše výrobky majú široké možnosti využitia najmä v Potravinárskom (FMCG), Automobilovom, Elektronickom a Priemyselnom odvetví.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 1
036 80 Martin
ID: 3327674   Dátum zverejnenia: 18.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 do 1600 v závislosti od praxe