Plánovač výroby

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka 1, Martin
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 eur +systém bonusov a ostatných benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Operatívne plánovanie výroby v závislosti od požiadaviek zákazníkov
• Plánovanie výrobných kapacít na pridelených strojných zariadeniach v ERP systéme
• Úprava plánu výroby podľa aktuálnych požiadaviek a podmienok vo výrobe
• Práca so zákazníckym výhľadom (forecastom) výroby
• Optimalizácia plánu výrobu tak, aby boli v maximálnej miere využité výrobné a ľudské kapacity firmy
• Plánovanie výroby s cieľom maximálneho využitia vstupného materiálu a minimalizácie odpadu
• Pravidelná interná komunikácia v rámci firmy ohľadom plánu výroby, zmien termínov vo výrobe, kapacitných možnostiach a preferenciách zákazníkov
• Zodpovdnosť za pridelený reporting súvisiaci s plánovaním výroby
• Návrh optimalizačných opatrení v oblasti výrobnej logistiky, využitia priestoru pre nedokončnenú výrobu a priestoru pre skladovanie hotovorých výrobkov
• Zodpovenosť za vyhodnocovanie plánu výroby, pravidelný reporting a pridelené ukazovetele výkonnosti (KPI

DDP/3 pilier
Dochádzkový bonus
Letný a zimný dovolenkový príplatok

Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Na pohovor budú pozvaní len kandidáti splňajúci požadované kritériá. Spolu so žiadosťou a životopisom nám prosím pošlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci.
Chuť učiť sa nové veci a kariérne rásť spolu s ambicioznym rastom firmy.
Možnosť získania medzinárodných skúseností v rámci korporátnej štruktúry.
Analytické zručnosti.
Dobrý komunikátor a tímová hráč.
Systematický prístup k úlohám a k ich dokončeniu.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni veľkou výhodou.
Znalosť práce v ERP systéme výhodou.

Spoločnosť DS Smith Turpak Obaly, a.s. je súčasťou nadnárodného koncernu DS Smith (www.dssmith.com).
Sme jednotkou na Slovenskou trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské a zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).
V Martine máme dlhoročnú výrobnú tradíciu a za posledné roky prešla firma rozsiahlou investičnou obnovou, ktorá je predpokladom stabilného fungovania a rozvoja do budúcnosti.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging
ID: 3327674   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 eur +systém bonusov a ostatných benefitov