Procesný inžinier

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka 1, Martin
Termín nástupu
01.06.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Optimalizácia výrobných procesov s ohľadom na zvyšovanie produktivity strojných zariadení vo výrobe.
-Zodpovedanie za implementovanie nových produktov v rámci závodu.
-Vypracovávanie a aktualizovanie pracovných postupov vo výrobe.
-Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (leanový koncept, 5S, nástroje pre zvyšovanie efektivity údržby atď.)
-Znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality.
-Riešenie vzniknutých problémov a abnormalít – nastavenie správnych výrobných procesov.
-Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu.
-Odhadovanie požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady.
-Komunikovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
-Projektový manažment v oblasti výroby a prevádzky.

DDP
Výrobný a dochádzkový bonus
13 a 14 plat

Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Na pohovor budú pozvaní len kandidáti splňajúci požadované kritériá. Spolu so žiadosťou a životopisom nám prosím pošlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technicke

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, zodpovednosť.
Silné analytické zručnosti.
Silný komunikátor a tímová hráč.
Procesné myslenie.
Systematický prístup k úlohám a k ich dokončeniu.

Spoločnosť DS Smith Turpak Obaly,a.s. patrí na Slovensku k renomovaným výrobcom vlnitej lepenky a obalov z vlnitej lepenky. Naše výrobky majú široké možnosti využitia najmä v Potravinárskom (FMCG), Automobilovom, Elektronickom a Priemyselnom odvetví.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 1
036 80 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Káčerová
Tel.: +421434240331
E-mail: poslať životopis
ID: 3327674   Dátum zverejnenia: 16.4.2018