Nákupca pre výrobnú spoločnosť

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka, Martin
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
960 eur (az 1100,- eur-dosiahnuteľná mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie nákupu náhradných dielov, surovín, režijného a kancelárskeho materiálu so zreteľom na požiadavky výroby, údržby a stavu zásob
• Riadenie nákupu servisných zásahov na stroje, spolupráca s výrobnou údržbou
• Vyhľadávanie dodávateľov výkresových dielov a kooperačných služieb
• Pripravovať a spracovávať objednávky v SAP
• Viesť evidenciu stavu zásob
• Hodnotiť pravidelne dodávateľov a navrhovať opatrenia
• Pripravovať mesačné a ročné plány zásob
• Nákup režijného materiálu na základe predložených požiadaviek
• Zabezpečovať stav obrátkových zásob na sklade
• Zadávať údaje do mesačného výkazu INTRASTAT
• Vykonávať objednávanie služieb (cudzia práca), inventúrne práce, skladové analýzy a všetky činnosti spojené s touto prácou pri dodržiavaní všetkých zásad bezpečnosti práce
• Racionalizácia, koordinácia, realizácia továrenského nákupu v súlade s potrebami zákazníka

- Práca v nadnárodnej spoločnosti
- Kurzy anglického jazyka pre zamestnancov
- DDP/ 3 pilier
- Dochádzkový bonus
- Letný a zimný dovolenkový príplatok
- Celoročný pitný režim

Kontaktovať budeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú požadované kritéria. Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Spolu so žiadosťou a životopisom nám prosím pripojte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky, obchodný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-Dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
-Praktické a vecné rozhodovanie
- Tímový hráč
- Znalosť potrebných procesov
- Skúsenosti s projektovým riadením
-Schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť DS Smith Turpak Obaly, a.s. patrí na Slovensku k renomovaným výrobcom vlnitej lepenky a obalov z vlnitej lepenky. Naše výrobky majú široké možnosti využitia najmä v potravinárskom (FMCG), automobilovom, elektronickom a priemyselnom odvetví.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 1
036 80 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Káčerová
Tel.: +421434240331
E-mail: poslať životopis
ID: 328352   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960 eur (az 1100,- eur-dosiahnuteľná mzda)