Konštruktér/Technológ

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacdovolenkové a vianočné odmeny (v oboch prípadoch do výšky 5% z ročného platu) na základe hospodárskeho výsledku firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zodpovedá za určenie optimálnych výrobných procesov pre obalové riešenia definované zákazníkom, navrhuje optimalizáciu existujúcich obalových výrobných riešení.
2. Analyzuje technologické požiadavky a cenové dopyty, rozhoduje o výrobných možnostiach (PD) a určuje riziká vo výrobnom závode.
3. Rozumie obalovým aplikáciam na báze papiera vrátane všetkých výrobných procesov, ktoré ovplyvňujú funkčné parametre obalov. Ovláda základy práce v CAD systéme.
4. Spolupracuje s výrobou za účelom dosiahnutia požadovaného cieľa, ktorý pozitívne podporuje hospodársky výsledok spoločnosti a rast produktivity výroby.
5. Vedie svoje aktivity smerom k dosiahnutiu cenovo výhodných obalových riešení s nízkou komplexitou pre výrobu, ktoré zvyšujú efektivitu výroby a zároveň znižujú riziko prerušenia kontinuálnej výroby pri udržateľných nákladoch.
6. Hodnotí riziká navrhnutého výrobného procesu, v prípade stredného a vysokého rizika sa aktívne zúčastňuje prvej/skúšobnej výroby, kde validuje výsledok výroby v súlade s požiadavkami zákazníka.
7. Zúčastňuje sa špecifických optimalizačných výrobných projektov.
8. Vie pracovať a rozhodovať sa v stresových situáciách.

• Zamestnanecké benefity garantované kolektívnou zmluvou
• Doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Možnosť zakúpenia firemných akcií za zvýhodnených podmienok pre zamestnancov
• Kvalitné stravovanie zabezpečené v rámci firmy
• Odmena za získanie nového zamestnanca podľa osobitného predpisu
• Osobitné odmeny pri príležitosti pracovného, životného jubilea a odchode do dôchodku

Kontaktovať budeme iba uchádzačov splňajúcich požadované kritériá. Spolu so životopisom nám prosím pošlite súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2020 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý komunikátor/spolupráca s výrobou
- otvorený poslucháč/tímová spolupráca
- prehľad o novinkách v obalovom priemysle výhodou
- schopnosť vypracovať návrh technologického riešenia

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging

Kontakt

ID: 322328  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac