Technológ

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000€ brutto podľa skúseností uchádzača; k základnej mzde vyplácame dovolenkové a vianočné odmeny (spolu do 10% zo základného ročného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • budete určovať optimálne výrobné procesy pre obalové riešenia našich zákazníkov
  • budete optimalizovať existujúce obalové výrobné riešenia
  • budete analyzovať technologické požiadavky a cenové dopyty, rozhodovať o výrobných možnostiach a určovať riziká vo výrobnom závode
  • budete úzko spolupracovať s výrobným oddelením za účelom dosiahnuť požadovaný cieľ, ktorý pozitívne podporí hospodársky výsledok spoločnosti a rast produktivity výroby
  • budete viesť svoje aktivity smerom k dosiahnutiu cenovo výhodných obalových riešení s nízkou komplexitou pre výrobu, ktoré zvyšujú efektivitu výroby a zároveň znižujú riziko prerušenia kontinuálnej výroby pri udržateľných nákladoch
  • budete hodnotiť riziká navrhnutého výrobného procesu, v prípade stredného a vysokého rizika sa aktívne zúčastňovať prvej/skúšobnej výroby a validovať výsledok výroby v súlade s požiadavkami zákazníka

  • pred letnou dovolenkou a Vianocami Vás odmeníme osobitnou odmenou (spolu do 10% z Vášho ročného platu)
  • prispejeme Vám na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
  • ak k nám privediete nových kolegov, po ich zapracovaní Vás čaká finančná odmena 500 €
  • oslávime s Vami pracovné jubileum (finančná odmena)
  • zodpovedne sa staráme o Vašu bezpečnosť a zdravie pri práci a sme v tom dobrí
  • v angličtine sa môžete zlepšovať na kurzoch priamo vo firme
  • ak hráte volejbal, budeme sa na Vás tešiť a zahráte si ho s kolegami v prenajatej telocvični
  • s našimi zamestnancami radi usporiadavame vianočné/novoročné večierky, tímbildingy, športové dni alebo dni otvorených dverí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

  • dobré komunikačné zručnosti (dôležitá je spolupráca s výrobou a schopnosť počúvať a diskutovať o prípadných problémoch)
  • mali by ste ovládať základy práce v systéme CAD a vedieť vypracovať návrh technologického riešenia
  • poteší nás, ak budete rozumieť obalovým aplikáciám na báze papiera vrátane výrobných procesov, ktoré ovplyvňujú funkčnosť obalov z papierovej vlnitej lepenky
  • ak máte prehľad o novinkách v obalovom priemysle, bude to Vašou výhodou

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 322328  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac