Mechanik (údržbár)

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
Robotnícka 1, Martin
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• na základe operácie zákazky vykonáva opravárenské a údržbárske práce na strojno-technologickom zariadení,
• preberá zariadenie do opravy a po realizovaní opravy ho odovzdáva z údržby,
• vykonáva odstraňovanie zložitých závad, vykonáva kontrolu, pripravuje a zúčastňuje sa výkonu funkčných skúšok,
• vedie pracovnú skupinu pri opravách a údržbe strojno-technologického zariadenia a pri dodávateľských prácach,
• vykonáva opravárenské zásahy na zariadení počas prevádzky,
• zabezpečuje identifikáciu a špecifikáciu príčin závad na opravovaných zariadeniach ako podklad pre poskytnutie spätnej väzby v rámci technického vyhodnotenie údržbárskeho zásahu,
• odpisovanie použitých náhradných dielov,
• vykonávanie plánovanej preventívnej údržby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 810 eur brutto, s príplatkami 1000 eur brutto

• zamestnanecké benefity garantované kolektívnou zmluvou
• mzdové zvýhodnenie za prácu v poobedňajšej zmene nad rámec zákona
• príplatky za prácu nadčas
• mzdové zvýhodnenie nad rámec zákona za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• kvalitné stravovanie zabezpečené v rámci firmy
• odmena za získanie nového zamestnanca podľa osobitného predpisu
• osobitné odmeny pri príležitosti pracovného alebo životného jubilea
• odmeny pri odchode do dôchodku

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás, prosím, na nižšie uvedené kontakty.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske alebo mechanické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s priemyselnými PC
- znalosti z oblasti riadiacich systémov
- samostatnosť, rozhodnosť
- adaptabilita, flexibilita
- preukaz vodiča VZV výhodou

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v poskytovaní komplexných obalových riešení a služieb v oblasti obalov v Európe.
Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Brnová
Tel.: +421910100386
E-mail: poslať životopis
ID: 2112873   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 810 eur brutto, s príplatkami 1000 eur brutto