Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - mesačná mzda 1100€ brutto. Rozširujeme výrobu, hľadáme operátorov výroby kartónových obalov

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Miesto práce
DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda pri nástupe 740€ brutto/mesiac + mesačná prémia do 15% zo základnej mzdy + mesačná odmena 70€/mesačne + garantovaný rizikový príplatok (cca. 110€/mesiac) a za prácu v noci (cca. 75 €/mesiac) Základnú mzdu zvyšujeme po zaškolení (je len na Vás, kedy to bude – môže byť už po 2 mesiacoch).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budete spolu so skúsenými kolegami pomáhať obsluhovať stroj
• počas výroby kartónových obalov/krabíc budete do stroja vkladať materiál a zo stroja odoberať výrobky
• budete kontrolovať vyrobené výrobky
• budete kontrolovať chod stroja
• v našej výrobe sa pracuje na 3, prípadne 4 zmeny podľa pracovného zaradenia
• vytvorili sme pre vás podmienky, aby ste mohli ďalej platovo aj pracovne rásť
• s úpravou mzdy nečakáme, ale hneď ako ukážete, že viete viac, dvíhame Vám platovú triedu
• z tejto pozície je reálna šanca postúpiť na strojníka a ďalej na predáka pracovnej zmeny na stroji a viesť vlastný tím

• neustále Vás rozvíjame a školíme, aby ste mohli rásť platovo aj pracovne
• každoročne upravujeme mzdy všetkých zamestnancov
• pred letnou dovolenkou a Vianocami Vás odmeníme špeciálnym bonusom
• prispejeme Vám na doplnkové dôchodkové sporenie
• za to, že k nám privediete nových kolegov, Vás po ich zapracovaní čaká finančná odmena 500 €
• oceníme Vás aj za mimoriadnu pomoc či zlepšenie a o tom, čo ste dokázali, sa dozvie celá firma
• oslávime s Vami pracovné jubileum (odmena)
• staráme sa veľmi zodpovedne o Vašu bezpečnosť a zdravie pri práci a sme v tom dobrí
• ak hráte volejbal, budeme sa na Vás tešiť a zahráte si ho s kolegami v prenajatej telocvični
• s našimi zamestnancami máme radi vianočné/novoročné večierky, tímbuildigy, športové dni alebo dni otvorených dverí

Tešíme sa na Váš životopis, radi sa s Vami stretneme a spoznáme Vás, ukážeme Vám náš závod, predstavíme Vášho vedúceho a ak nás presdvedčíte a budete mať záujem, radi Vás privítame u nás v DS Smith, popredného svetového výrobcu obalov z vlnitej papierovej lepenky. U nás máte dobrú prácu a otvorené šance ďalej rásť skutočne na dosah!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci
• záujem spolupracovať s kolegami
• záujem nielen pracovať, ale aj iniciatívne prichádzať s nápadmi a zlepšeniami a s kolegami ich realizovať
• motivácia rásť a vyniknúť
• ochota pracovať na zmeny

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 1787066  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac